Velmi rádi bychom touto cestou poděkovali městům, krajům, ministerstvům, nadacím i soukromým firmám a všem našim příznivcům za jejich podporu v průběhu roku 2020. Díky těmto donátorům jsme mohli úspěšně pracovat s uživateli drog či alkoholu, patologickými hráči, lidmi v konfliktu se zákonem a ve výkonu vazby nebo trestu odnětí svobody, rodinnými příslušníky, partnery a dalšími osobami, blízkými výše uvedeným skupinám na zlepšení kvality jejich života.

Zaměřujeme se především na sociální a zdravotní stabilizaci našich klientů, zvýšení jejich kompetencí k řešení životních situací, posílení a podporu funkčního rodinného prostředí a zvýšení odolnosti vůči různým formám rizikového chování. Podílíme se také na ochraně veřejného zdraví, spolupracujeme s odbornou veřejností na zvyšování kvality poskytovaných služeb a aktivně ovlivňujeme odborné i právní prostředí neziskového sektoru v České republice.

Díky podpoře ze stran donátorů jsme mohli letos klientům nabídnout naše služby v Ambulancích v Hradci Králové, Pardubicích, Svitavách a Mladé Boleslavi. V Centru poradenských služeb pro obviněné a odsouzené, které aktuálně působí v jedenácti vězeňských zařízeních šesti krajů. Dále v Kontaktních centrech v Hradci Králové, Pardubicích a také v Centru adiktologických služeb v Nymburce. Také pomáháme klientům přímo v terénu, a to v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.

Aktivně působíme ve více než čtyřiceti obcích Královéhradeckého, Libereckého, Pardubického a Středočeského kraje. Úspěšně také pokračuje naše spolupráce se SEMIRAMIS z.ú. pod hlavičkou LSA.partners.

Za podporu děkujeme těmto ministerstvům:

Úřad vlády České republiky a Ministerstvu práce a sociálních věcí.

Za podporu děkujeme těmto krajům:

Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj a Středočeský kraj.

Za podporu děkujeme těmto městům:

Broumov, Česká Skalice, Česká Třebová, Dobruška, Hořice, Hradec Králové, Hronov, Chlumec nad Cidlinou, Choceň, Chrudim, Chvaletice, Jablonec nad Nisou, Jaroměř, Kostelec nad Orlicí, Králíky, Lanškroun, Letohrad, Litomyšl, Milovice, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Moravská Třebová, Náchod, Nová Paka, Nové Město nad Metují, Nový Bydžov, Nymburk, Pardubice, Poděbrady, Police nad Metují, Polička, Přelouč, Rychnov nad Kněžnou, Sadská, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Žamberk.

Za podporu děkujeme Nadaci ČEZ.